На Закарпатті прикордонники затримали трьох іноземців і чотирьох українців (Фото)

Опубліковано:

Впродовж минулої доби військовослужбовці Чопського прикордонного загону затримали три групи правопорушників, які намагалися у незаконний спосіб перетнути державний кордон України.

Прикордонникам відділу «Соломоново» від оперативних співробітників надійшла інформація про можливу спробу незаконного перетину українсько-угорського кордону групою осіб. На вказану ділянку вислали додаткові прикордонні наряди з розшуковими собаками. У результаті пошуків військовослужбовці відділу спільно з оперативниками затримали трьох іноземців азійської зовнішності. Останні не мали при собі документів і назвалися громадянами Шрі-Ланки.

Увечері оперативникам Чопського прикордонного загону вдалося затримати ще одну групу осіб. Двоє чоловіків намагалися у незаконний спосіб потрапити до Словаччини. Їх затримали у районі населеного пункту Паладь Комарівці Ужгородського району. Вони також не мали при собі жодних документів. У ході перевірочних заходів правоохоронці встановили, що затримані є громадянами України та місцевими жителями, які у пошуках кращого життя вирішили пробратися до країн ЄС.

За пів години прикордонники відділення «Паладь Комарівці» виявили ще двох українців, які також сподівалися поза пунктами пропуску потрапити до Словаччини. Цього разу затримані мали при собі паспорти громадян України і також виявилися місцевими жителями.

Правопорушників помістили у пункт тимчасового тримання та у спецприміщення з метою встановлення особи та обставин справи. У діях усіх семи осіб вбачають ознаки правопорушення, передбаченого ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». У подальшому їхні справи буде передано до суду.

Західне регіональне управління ДПСУ

Про Захід