На Закарпатті прикордонники провели в останню путь полеглого побратима-медика Івана Буцка (Фото)

Опубліковано:

Прикордонники Мукачівського загону провели в останню путь свого побратима – фельдшера відділення медичного забезпечення Івана Буцка.

Надзвичайно позитивного, завжди усміхненого, доброзичливого та щирого Івана любили й поважали колеги та керівництво. Смерть воїна стала непоправною, болючою втратою для його рідних і близьких, а також для усіх, хто його знав.

З перших днів війни Іван Буцко добровільно долучився до лав Держприкордоннслужби, адже чітко усвідомлював, що його вміння та навички найбільше потрібні на війні, щоб рятувати життя своїх побратимів на передових рубежах.

За своє коротке життя бойовий медик врятував сотні життів своїх побратимів! Його власне життя обірвалося під час ворожого обстрілу евакуаційного пункту на Донеччині. Герой, якому тепер назавжди 32. До останнього подиху він залишився вірним Військовій присязі, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Прикордонника поховали у рідному селі Скотарське на Воловеччині. Без коханого чоловіка та люблячого татуся залишилися донечка та дружина Івана Буцка.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України

Про Захід