На Закарпатті прикордонники попрощалися з полеглим у війні побратимом (Фото)

Опубліковано:

У селі Дубрівка Ужгородського району провели в останню путь військовослужбовця Чопського прикордонного загону солдата Василя Сідуна, який поліг у бою за свободу та незалежність України.

Василь Сідун народився 23 липня 1986 року в місті Ужгород. У 2005 році юнак закінчив навчання в Ужгородському професійному машинобудівному ліцеї та до 2022 року працював газо-електрозварювальником в Ужгородському національному університеті.

У квітні минулого року Василь Сідун був призваний по мобілізації та призначений для проходження служби в Чопський прикордонний загін. У жовтні 2022 року він у складі зведеного підрозділу вперше вибув в зону ведення активних бойових дій, де разом з побратимами брав участь у відсічі збройній агресії росіян. Після виконання бойового завдання у грудні минулого року повернувся додому.
У липні 2023 року солдат Василь Сідун вдруге вибув для виконання бойових завдань в одну із найгарячіших точок фронту – на Бахмутський напрям.

27 серпня цього року ворог завдав масованого удару по позиціях, які тримали прикордонники. Аби не дозволити ворожим силам зайти в тил, від підрозділу, у складі якого воював Василь Сідун, направили резерв. Саме завдяки швидким, чітким та організованим діям резерву, вдалося не допустити оточення наших позицій ворогом.

Згодом противник наніс ще один масований удар з РСЗВ, танків, артилерії та мінометів. Бій тривав майже дві години. На превеликий жаль, у результаті обстрілу, Василь Сідун отримав важкі поранення, не сумісні з життям.

У Василя Сідуна залишились дружина Аліна, син В’ячеслав, донька Марія, батьки Ганна Миколаївна та Василь Васильович, а також брат Віталій.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України

Про Захід