На Закарпатті проживає понад 90 тисяч осіб з інвалідністю

Опубліковано:

Сьогодні в Закарпатській області проживає понад 90 тисяч осіб з інвалідністю, чимала кількість із них – це вимушені переселенці. Тому впровадження сучасних реабілітаційних технологій і розширення послуг – серед пріоритетів для керівництва області.

Про покращення доступу населення до послуг, зокрема й до психосоціальної підтримки, проведення навчань для профільних фахівців йшлося на зустрічі заступника голови Закарпатської ОВА Петра Добромільського з керівниками і представниками установ та організацій регіону, які спеціалізуються на наданні такої допомоги.

Петро Добромільський підкреслив, що в регіоні функціонує розгалужена мережа закладів комунального та недержавного типів. Саме завдяки співпраці з ними сьогодні вдається забезпечувати якісними послугами закарпатців і вимушених переселенців з інвалідністю.

Під час зустрічі задля посилення роботи в напрямку підтримки осіб згаданої категорії Меморандум про співпрацю підписали керівники й представники Обласного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, благодійного фонду «Центр медико-соціальної реабілітації дітей імені Святого Михайла», Будинку для дітей з інвалідністю ім. Святої Терези, громадських організацій «Відпочинково-виховний оздоровчий центр реабілітації дітей-інвалідів з гуманітарним профілем “Нефелейч”», «ЦНСРП для дітей та осіб з інвалідністю «Дорога життя» і факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ.

Закарпатська ОВА

Про Захід