На Закарпатті проведуть навчання з кібербезпеки для вчителів

Опубліковано:

Навички кібергігієни в інформаційному середовищі є базовими в сучасному суспільстві. Особливо актуальні вони для освітян. Саме про це йтиметься на воркшопі для вчителів інформатики Закарпаття, котрий проведуть восени, анонсував заступник голови ОВА Олександр Пацкан.

«Педагогам вдасться вдосконалити свої навички з кібербезпеки та опанувати нові, а також напрацювати алгоритм викладання корисних знань учням. Це важливі механізми, що допоможуть школярам убезпечити себе від загроз в інформаційній сфері», – наголосив заступник очільника області.

Організацію таких навчань обговорили сьогодні на нараді Олександр Пацкан, директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинець, голова Закарпатського IT-кластера Жанна Капіца та регіональний координатор проєктів CRDF Global Оксана Мулеса.

Як зауважив Олександр Пацкан, до вокршопу залучать топових спеціалістів у сфері кібербезпеки області та країни, котрі нададуть актуальні знання про кібергігієну в інформсередовищі. Зараз триває процес розробки програми, до якої включать теоретичні й практичні блоки, а також час для коворкінгу.

Закарпатська ОВА

Про Захід