Регіональні Новини Соціум

На Закарпатті протидіятимуть міжетнічним конфліктам

Сьогодні, 6 листопада, за дорученням Директора Національного Інституту стратегічних досліджень при Президентові України Олександра Литвиненка, радник при дирекції НІСД Світлана Мітряєва передала голові Закарпатської ОДА Ігорю Бондаренку підписаний Меморандум про співпрацю.

Участь у заході також взяла заступник голови облдержадміністрації Ольга Травіна.

Як наголосила Світлана Мітряєва, метою Меморандуму є співпраця і консолідація зусиль сторін у взаємовигідних напрямах для забезпечення аналітичного і експертного супроводу діяльності структурних підрозділів Закарпатської обласної державної адміністрації та НІСД у процесі досягнення стратегічних цілей сталого соціально-економічного розвитку області, ефективної політики в сфері державного управління, безпекового сектору, транскордонної співпраці, міжнаціональних та міжконфесійних відносин, реалізації реформ територіальної організації влади, сприяння розвитку місцевого самоврядування тощо.

Відтак, сторони співпрацюватимуть у наступних напрямках: в реалізаціі прогресивних ініціатив в сфері етнонаціональної політики, направлених на подолання актуальних проблем в міжнаціональних та міжетнічних відносин, виявлення та протидію потенційним міжетнічним конфліктам в Закарпатській області. Також визначатимуться перспективні напрямки та шляхи активізації участі Закарпатської області у макрорегіональних та транскордонних європейських проектах.

Очікується співпраця у питаннях залучення представників експертних та наукових кіл регіону до роботи із забезпечення аналітичного та експертного супроводу державної політики в Закарпатській області. Проводитимуться спільні публічні заходи з питань європейської інтеграції, європейського досвіду реформування в країнах-сусідах. Надаватимуться консультації для вироблення узгоджених позицій щодо розв’язання гострих та актуальних проблем розвитку регіону тощо.

Пресслужба Закарпатської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + = 22