На Закарпатті продовжують створювати нові колективні центри для проживання переселенців (Фото)

Опубліковано:

До процесу реконструкції та будівництва житла активно долучаються міжнародні донори, серед яких і чеська гуманітарна організація «Людина в біді».

Про результати й перспективи подальшої співпраці під час наради поспілкувалися заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський та керівниця Офісу проєкту місії в Україні Соня Губерова.

«Спільно з партнерами впродовж минулого року в різних громадах краю вдалося реконструювати 12 обʼєктів. У багатьох із них сьогодні мешкають вимушені переселенці. Це просторі й комфортні приміщення для родин із дітьми, людей похилого віку, які знайшли прихисток на Закарпатті», – прокоментував Петро Добромільський.

Заступник очільника області зауважив, що протягом 2023 року з допомогою чеських друзів з організації «Людина в біді» в нашому регіоні планують облаштувати ще 12 локацій для компактного проживання ВПО.

За словами Соні Губерової, таким чином вдасться створити понад тисячу місць для середньо- та довгострокового проживання вимушених переселенців. Керівниця Офісу проєкту організації в Україні також повідомила, що їхня агенція продовжує працювати у всіх областях країни, підтримуючи людей, житло яких зруйнувала війна.

Закарпатська ОВА

Про Захід