На Закарпатті поліція розслідує випадок булінгу вчителькою в школі

Опубліковано:

Сьогодні, 22 січня, поліція Рахівщини в мережі інтернет виявила відео, де вчителька школи у селі Верхнє Водяне кричить на свого учня під час уроку. Правоохоронці зареєстрували дану подію, група швидкого реагування виїхала на місце події для з’ясування всіх обставин справи.  

Крім того, голова Закарпатської ОДА Віктор Микита доручи стосовно інциденту, який трапився у школі, де вчитель застосував до дитини фізичну силу та морально-психологічний тиск, провести відповідне службове розслідування.

До розслідування залучені представники департаменту і освіти науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Рахівської РДА, Великобичківської територіальної громади, працівники правоохоронних органів, соціальні служби тощо. Триває робота з батьками дитини та адміністрацією навчального закладу.

Тим часом, у поліції закликають громадян одразу повідомляти про подібні випадки для максимально швидкої реакції на такі події та можливості притягнення винуватців до відповідальності. За такі дії передбачена відповідальність за ст. 173-4 КУпАП, тобто булінг (цькування) учасника освітнього процесу.  

Відділ комунікації поліції в Закарпатській області

Про Захід