На Закарпатті податківці надали платникам майже 53,6 тис. адмінпослуг

Опубліковано:

Протягом січня-травня 2022 року працівники податкових органів Закарпаття надали громадянам 53,6 тис. адміністративних послуг. У тому числі, у 10 Центрах обслуговування платників, що діють у Закарпатській області, громадянам надано 32,7 тис. послуг. В електронній формі – 16,6 тисяч. Наразі в ЦОП краю задіяно 65 працівників.

Серед основних наданих послуг в ЦОП: видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела    виплачених доходів та утриманих податків, реєстрація платників єдиного податку. Протягом січня-травня цього року видано 26,8 тис. таких реєстраційних номерів. З них в Центрах – 23,6 тисяч.

У Головному управлінні в Закарпатській області звертають увагу, що користуватися електронними сервісами від ДПС можна дистанційно. Найпопулярніші з них: «ЗІР», «Електронний кабінет платника» та «Дія» від Міністерства цифрової трансформації України.

Детальніше про діяльність ЦОП у Закарпатській області та адміністративні послуги, які можна отримати у Центрах, за посиланням: https://zak.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

Про Захід