На Закарпатті почали збирати кизил, у Львові стартує книжковий ярмарок, спортсмен з Рівного завоював брозу на Чемпіонаті світу

Опубліковано:

У с.Черна на Закарпатті на найбільшій плантації кизилу розпочали збір врожаю.

За слова садівників, кизил цьогоріч вродив добре. За інформацією, плантація становить 12 га, вона знаходиться на Виноградівщині на кордоні із Румунією в урочищі Деренковач.

Заготовляють ягоди для консервації, заморожування, а також на продаж.

У середу, 15 вересня,у Львові стартує 28-й Bookforum. Цього року він вперше він проходитиме у гібридному форматі: офлайн та онлайн.

Цього року офлайн проходитиме Книжковий ярмарок, скасований минулого року через пандемію. Ярмарок налічує понад 400 подій, 11 локацій у центрі Львова, 146 виставкових стендів у Палаці мистецтв, 150 торгових яток на подвір’ї Палацу Потоцьких та проспекті Свободи, понад 200 учасників з усієї України

Рівне. Випускник факультету здоров’я, фізичної культури і спорту рівненського МЕГУ Андрій Шкарнега на Чемпіонаті Світу виборов 3-тє місце  на дистанції 500 метрів (каноє двійка) та на  (каноє четвірка) дистанція 500 метрів – 5-те місце. Змагання проходили у португальському  містечку Монтемор-у-Велью.

.

Про Захід