Події Регіональні Новини

На Закарпатті поблизу кордону курсанти пострілами зупинили 4-х чоловіків (Фото)

Чоловіки якраз поверталися з … Румунії до України. Цигарки носили, як вони самі ж і пояснили, інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Чотирьох контрабандистів затримали учора курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, які днями прибули до Закарпаття на стажування.

Під час свого першого виходу на гірську ділянку кордону, майбутні офіцери, які входили до складу прикордонного наряду від відділення «Ділове», помітили невідомих осіб, які прямували з Румунії в Україну.

Правопорушники спробували утекти від прикордонників, проте їм це не вдалось. Здійснивши кілька попереджувальних пострілів, за 100 метрів до держрубежу військовослужбовці затримали чотирьох чоловіків без документів. Затриманими виявились громадяни України. Під час проведення фільтраційних заходів вони зізнались, що переміщували через кордон тютюнові вироби.

З метою встановлення усіх обставин правопорушення та складання адміністративних документів, затриманих доставили до відділу прикордонної служби «Ділове».

                                                                          

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

77 − 68 =