На Закарпатті перевіряють готовність доріг до зими

Опубліковано:

Із 1 жовтня до 1 листопада комісія у складі фахівців Служби автомобільних доріг та патрульної поліції оглядатимуть дороги, вулиці та залізничні переїзди.

Так, фахівці зафіксують стан покриття проїзної частини (ями, колійність тощо), узбіч, тротуарів. Обстежать аварійно-небезпечні ділянки та місця концентрації ДТП. Також перевірять функціонування ліній зовнішнього освітлення та камер відеоспостереження.

Перевірять і готовність підрядних організацій до утримання доріг в зимовий період. А саме: технічний стан снігоприбиральної техніки, навантажувачів, наявність необхідного запасу паливно-мастильних матеріалів, піщано-соляної суміші.

До 31 жовтня на дорогах у гірській місцевості, перед перевалами, підготують майданчики для розвороту транспортних засобів ( на випадок снігопаду та ожеледиці).

Разом із органами місцевого самоврядування обстежать стан освітлення, дорожню розмітку та знаки, нерегульовані пішохідні переходи, які проходять через дороги державного значення у населених пунктах. Виявлені під час перевірки недоліки фіксуватимуть в актах огляду та видаватимуть вимоги відповідальним особам, аби їх усунули.

Служба автомобільних доріг в Закарпатській області

Про Захід