На Закарпатті пенсіонер намагався налагодити схему переправлення чоловіків

Опубліковано:

Мукачівська окружна прокуратура повідомила про підозру трьом закарпатцям, які за попередньою змовою організували схему незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон під час дії воєнного стану.

За даними слідства, організував усе 69-річний місцевий мешканець. Він домовився із киянином про організацію безперешкодного виїзду поза межами офіційний пунктів пропуску.

Для реалізації плану залучив двох місцевих співвиконавців – чоловіка з дружиною. Жінка на авто відвезла киянина до лінії держкордону, а чоловік – зорієнтував на місцевості куди рухатись, щоб оминути пости прикордонників.

Викрили зловмисників після передачі їм коштів. Організатора та двох помічників затримано у порядку ст. 208 КПК України. Їх поміщено до ізолятору тимчасового тримання, вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів. У межах слідства встановлюються інші особи, причетні до вчинення злочину.

Досудове розслідування здійснюють слідчі поліції Мукачівського РУП ГУНП в Закарпатській області, оперативний супровід – регіональне облуправління СБ України та ГОРВ 27 прикордонного загону. Процесуальний контроль за розслідуванням забезпечує Мукачівська окружна прокуратура.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Про Захід