На Закарпатті партійці Солідарності провели акцію «Долоні Єднання» і передадуть мапи України з побажаннями на передову (Фото)

Опубліковано:

На Закарпатті відбулася загальнообласна акція «Долоні Єднання», присвячена Дню Державного прапора та Дню Незалежності України, яку ініціював обласний осередок партії «Європейська Солідарність». 

Ця акція – це символ єдності, символ того, що ми громадяни однієї великої країни. Що наш прапор і наша держава сильні нашою підтримкою. 

«30 років ми маємо власну державу, яка починається з кожного. Саме про це акція. Україну будують і захищають мільйони рук», – наголосила голова Закарпатського осередку «Європейської Солідарності» Іванна Климпуш-Цинцадзе. 

Учасники заходу – діти та дорослі – розмальовували карту України в кольори державного прапора з допомогою власних долонь, а також писали побажання Україні на її тридцятиліття та захисникам Батьківщини в зоні проведення ООС. 

Всього акція «Долоні Єднання» пройшла в 32 локаціях по всьому Закарпаттю. Участь у них взяли кілька сотень учасників. Найяскравіші мапи з побажаннями будуть передані військовим у 128-му гірсько-штурмову бригаду.

Про Захід