На Закарпатті освітній рекорд – 245 учнів отримали максимальну кількість балів з національного мультипредметного тесту

Опубліковано:

Найвищий результат одразу з трьох предметів мають 10 наших абітурієнтів, з двох – 49 осіб, з одного – 186. Загалом це 314 тестів, оцінених у 200 балів.

Для порівняння минулого року ми мали 8 максимальних результатів, тож чітко простежуємо позитивну динаміку. І хоча цьогорічна вступна кампанія через війну проходила в новому форматі, завдяки співпраці з громадами нам вдалося створити безпечні умови для тестування.

Найвищі показники з НМТ мають випускники з Ужгородської, Мукачівської та Хустської громад. Також варто відзначити ТГ, учні яких отримали по 200 балів з трьох предметів. Йдеться про Великоберезнянську, Перечинську, Ужгородську, Мукачівську й Хустську.

В області національний мультипредметний тест складали й особи з числа вимушених переселенців. 22 учні набрали максимальну кількість балів з 30 тестів.

Серед іншого, це результат ефективної роботи «Освітнього каналу ЗНО» – ініціативи ОВА, яку інтегрували в навчальний процес у січні 2022 року. Проєкт направлений на створення відкритого безоплатного доступу учнів випускних класів Закарпаття до консультацій, занять та підготовки до ЗНО від найкращих фахівців регіону.

Дякую нашим випускникам та педагогам за високі результати.

Про Захід