На Закарпатті офіційно підтвердили 37 випадків штаму “Дельта”

Опубліковано:

Про це Суспільному повідомила в. о. директора Центру контролю та профілактики хвороб Галини Сітник. За її словами, перші два випадки зафіксували на початку липня.

Усі взірці були відправлені в Київську лабораторію, звідки й надіслали результати. За словами Галини Сітник, закарпатці, в яких підтвердили штам “Дельта”, віком від 40 до 60 років.

“Ці люди в багатьох випадках уже одужали, але варте уваги те, що з цих усіх випадків лише одна людина була вакцинована першою дозою. У половини випадків орієнтовно є факт подорожей, тобто люди прибули з Росії, Великої Британії. У багатьох немає факту подорожей, тобто ми говоримо: від завезених випадків уже йде поширення серед населення області. Можемо сказати одне: закликаємо усіх краян чим швидше вакцинуватися”, — розповіла Галина Сітник.

Щодо статистики захворювання на коронавірус, то за словами Галини Сітник, впродовж останніх двох тижнів вона майже однакова.

“В останній тиждень липня загалом підтвердили в 49 людей, а з 2 по 8 серпня – у 47”, — додала в. о. директора Центру контролю та профілактики хвороб.

За її словами, Закарпаття наразі відповідає критеріям зеленої зони.

Про Захід