На Закарпатті на 306 тисяч гривень накладено штрафів за крадіжки електроенергії

Опубліковано:

Починаючи з 13 січня по 19 січня 2020 року, представниками оператора систем розподілу виявлено 54 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 51 Акт про порушення Правил серед населення та 3 Акти – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Тячівському районі (12 порушень). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено в Мукачівському районі, Тячівському районі та м. Мукачево, Закарпатської області (по 1 порушенню відповідно). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 306,09 тис грн.

Пресслужба ПрАТ “Закарпаттяобленерго”

Про Захід