На Закарпатті крадіїв електроенергії оштрафували на понад 342 тисячі гривень

Опубліковано:

Як інформує ПрАТ «Закарпаттяобленерго», протягом тижня працівники товариства виявили 45 фактів крадіжок електроенергії, накладено штрафі на суму понад 342 тисяч гривень.

Починаючи з 20 січня 2020 року по 26 січня 2020 року, представниками оператора систем розподілу виявлено 45 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 42 Акт про порушення Правил серед населення та 3 Акти – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Тячівському районі (8 порушень). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено в Міжгірському районі, Тячівському районі та м. Мукачево, Закарпатської області (по 1 порушенню відповідно). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

Такожу продовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 342,248 тис. грн.

Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

Про Захід