На Закарпатті говорили про ефективність підготовки до опалювального сезону

Опубліковано:

Під час робочої поїздки на Іршавщину провели нараду з головами окремих ТГ Хустського району та керівниками Довжанського й Хустського держлісгоспів.

На порядку денному – напрацювання рішень для ефективної підготовки до опалювального сезону.

Критично важливе сьогодні забезпечення дровами домогосподарств та сімей військових, котрі зараз захищають країну від окупанта. Розглядаємо можливості пільгової та пріоритетної допомоги для них. Відповідні доручення відпрацьовано.

Також актуальним є питання компенсації витрат на комунальні послуги з обласного бюджету для домогосподарств і сімей, які прийняли ВПО. Це підтримка для громад, котрі допомагають у скрутний час.

Дворогосподарства, освітні, медичні та інші заклади повинні мати альтернативні джерела опалення. Зараз нам вдалося максимально прибрати посередників, які негативно впливали на постачання дров, і налагодити пряму комунікацію між керівництвом ТГ й держлісгоспів.

Чуємо позицію кожної зі сторін і готові всебічно підтримувати всі конструктивні ініціативи від громад, адже вони працюють на місцях і точно знають потреби населення.

Зараз пріоритетною є енергетична безпека регіону та готовність реагувати на будь-які критичні ситуації. Дякую кожному, хто долучився до цієї наради, продовжуємо робити спільну важливу справу.

Про Захід