Останні новини Регіональні Новини Соціум

На Закарпатті готуються до нового навчального року (Відео)

Про це розповів Олег Коцюба, перший заступник голови Закарпатської ОДА, інформує пресцентр ОДА.

«На даний момент всі заклади загальної та середньої освіти здійснюють активну підготовчу роботу до початку нового освітнього процесу. Здійснюються будівельні роботи у тому числі у рамках реалізації програми президента України «Велике Будівництво» і наразі вже багато об`єктів мають практично сто відсоткову будівельну готовність і готові прийняти першого вересня своїх учнів.

Крім того здійснюються ремонтні роботи, здійснюється реконструкція приміщення, де це потребує.

Окрім того у рамках реалізації даної програми нова українська школа щодо підвищення рівня якості освіти на яку в поточному році передбачено 45 мільйонів гривень і на 1 серпня вже виділено 22 мільйони. Здійснюється закупівля додаткових матеріалів нової сучасної комп`ютерної техніки, нових меблів, нового обладнання.

Окрім того у рамках бюджетних програм, бюджетних субвенцій передбачена побудова сучасних внутрішніх вбиральнь в тих освітніх закладах, де вони були відсутні. І до першого вересня буде побудовано або реконструйовано 72 внутрішні вбиральні. Окрім того виділені кошти на придбання обладнання для харчоблоків для їдалень. – повідомив посадовець.

Наразі, пояснює Коцюба, на даний момент говорити про те, що навчальний сезон не відбудеться не має жодних причин.

Щодо забезпечення засобами індивідуального захисту для дітей здійснюватимеся за рахунок місцевих бюджетів.

Усі навчальні заклади, будуть керуватися Постановою головного державного санітарного лікаря України номер 42, де передбачена тимчасова рекомендація щодо організації освітнього процесу у цей період.

Детальніше у відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 4 = 4