На Закарпатті горіли автомобілі, на Львівщині відбувся фестиваль «Молода Галичина», а на Волині зацивіли червонокнижні квіти

Опубліковано:

Автівки горіли в ніч на 12 липня на Мукачівщині та Тячівщині.

Так, близько 01:30 в селі Верхня Визниця Кольчиноської ТГ спалахнув новенький автомобіль Kia Sportage, 2019 р. в. Вогонь пошкодив ліве крило, електропроводку, обшивку моторного відсіку та шину. А вже о 02:50, в селі Грушово на Тячівщині, зайнявся автомобіль BMW 320, 2002 р. в. литовської реєстрації. Пожежею знищено моторний відсік.  В ДСНС Закарпаття зазанчають, що в обох випадках обійшлося без потерпілих. Причини займання та збитки встановлюються.

12 липня на Львівщині урочисто завершився 28 Міжнародний фестиваль «Молода Галичина 2021».

До присутніх учасників, почесних гостів та мешканців міста звернулися традиційний голова журі, народний артист України, композитор, професор, ректор Київського інституту музики ім. Глієра Олександр Злотник, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, голова Яворівської райдержадміністрації Ярослав Коминський та очільники район.

У національному природному парку “Цуманська пуща”, що на Волині, зацвіли косарики болотні. Цю рідкісну багаторічну рослину, яка занесена до “Червоної книги України”, виявили вперше, – розповів начальник відділу збереження та відтворення природних екосистем Богдан Громик.

“Косарики виявили саме в цьому році. Є півники сибірські, любка дволиста – по них у нас закладені пробні площі. Буквально тиждень тому до нас приїжджала доцент кафедри біології Волинського національного університету, яка вела обстеження кожної ділянки цих площ”, – говорить керівник відділу нацпарку.

Про Захід