На Закарпатті до місцевих бюджетів сплатили майже 4 мльярдів податків

Опубліковано:

Протягом січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів Закарпатської області громадяни та суб’єкти господарювання сплатили майже 3 млрд 993 млн грн податкових зобов’язань. Ця сума майже на 1 млрд 53 млн грн або 35,8% більша за відповідний період минулого року. Про це інформує Олексій Петріченко – начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області.

Протягом 5 місяців 2023 року найбільше надходжень до місцевих бюджетів традиційно забезпечили платники податку на доходи фізичних осіб. Зокрема, місцеві скарбниці отримали понад 3 млрд 159 млн грн ПДФО, майже 399 млн грн сплатили суб’єкти господарювання, які застосовують у спрощену систему оподаткування. Також серед лідерів по наповненню місцевого бюджету – податок на землю – його в місцевих скарбницях краю понад 210 млн гривень.

Олексій Петріченко дякує громадянам та бізнесу за виконання їх конституційного обов’язку та зазначає, що сумлінна сплата податків створює умови за яких  місцеві громади мають можливість розвивати інфраструктуру та якісніше надавати послуги. 

ДПС у Закарпатській області

Про Захід