Здоров'я Регіональні Новини

На Закарпатті дітки, які страждають на хворобу Крона, матимуть належну медичну допомогу

Сьогодні, 12 грудня, готуючись до 17-ї сесії облради, своє засідання провела постійна депутатська комісія з питань охорони здоров’я, де керівник Роман Шніцер. Участь у засіданні взяв заступник голови облради Петро Грицик.

Серед активно обговорених профільних питань, які пропонуються на розгляд сесії, ‒ Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області; Про надання згоди Комунальному некомерційному підприємству «Закарпатська обласна станція переливання крові» Закарпатської обласної ради на реалізацію замороженої плазми та ін.

Зосереджено розглянули депутати і проєкт рішення «Про Програму поліпшення надання медичної допомоги дітям, які страждають на хворобу Крона на 2020-2022 роки”. Із цього питання інформував заступник директора департаменту охорони здоров’я Іван Гуштан. Він зазначив, що метою Програми є здійснення комплексу заходів, спрямованих на підвищення рівня медичної допомоги дітям, хворим на хворобу Крона, зниження рівня захворюваності, інвалідності і смертності, впровадження сучасних стандартів медикаментозного лікування, покращення якості їх життя.

Наголошувалось, що в області із таким захворюванням (хвороба Крона та неспецифічний виразковий коліт) зареєстровано 22 дітей.

Фінансування заходів, передбачених цією Програмою, здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету.

Уважно вислухавши розробника документу, члени комісії підтримали цей документ одноголосно.

Жваво обговорили проєкт рішення «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області». Зокрема, Роман Шніцер запропонував до складу конкурсної комісії включити й представника від Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації. Звучали й інші пропозиції від депутатів.

Члени комісії також вивчили й інші проекти рішень, які вносяться на 17-у сесію облради, а також листи та звернення, що надійшли на її адресу.

Виконавчий апарат Закарпатської облради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 1 =