На Закарпатті дбають про учасників освітнього процесу

Опубліковано:

Під головуванням заступника очільника облдержадміністрації Ігоря Шинкарюка відбулося планове засідання комісії з питань ТЕБ та НС. 

«Уже завтра початок нового навчального року, тому в центрі уваги – безпека та здоров’я усіх учасників освітнього процесу», – зауважив заступник голови Закарпатської ОДА.

За його словами, у Закарпатті перевірили понад 340 закладів освіти та в разі виявлення порушень керівникам доручили вжити невідкладних заходів з метою попередження пожеж і надзвичайних ситуацій.

Під час засідання йшлося про забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я людини питною водою та результати моніторингових досліджень на визначення показників якості та безпеки питної води. 

Також присутні обговорили стан зовнішнього протипожежного водопостачання на території Закарпатської області та механізми вирішення питань стосовно облаштування нових вододжерел та ремонту діючих.

«Ці та інші елементи є критично важливими для безпеки та здоров’я, тож вони перебувають під постійним контролем голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова», – підкреслив Ігор Шинкарюк.

Прес-центр ОДА

Про Захід