На Закарпатті буревій наробив чимало лиха (Відео)

Опубліковано:

Цими вихідними по області пронісся буревій. Рятувальники зафіксували сильні пошкодження покрівель та падіння дерев у дев’яти районах краю. Найбільших збитків зазнала Ужгородщина та Іршавщина.

Двоє осіб травмовані, загиблих немає.

Федір ФІЛІП

речник  ДСНС України в Закарпатській області

Вітром пошкоджено 95 покрівель житлових будинків у населених пунктах Сюрте Ужгородського району та Великий Раковець Іршавського району. Окрім цього у селі Сюрте травмовано двох жінок. Також зафіксовано 11 випадків падіння дерев на території автошляхів та населених пунктів.

Через масове падіння гілок на лінії електропередач, залишилися без світла мешканці Воловецького, Мукачівського, Ужгородського, Свалявського та Хустського районів. Знеструмленими залишилися 26 населених пунктів.

Василь ДЗІКОВСЬКИЙ

заступник технічного директора ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

Нам вдалося сформувати 27 відновлюваних бригад , десь 92 працівника працює і 35 одиниць техніки. Закомплектували та завезли необхідні матеріали там, де є місця пошкодження опор і проводів. По оперативних даних і по тих обсягах, які були пошкодження ми так працюємо, що до кінця дня всі споживачі будуть із напругою.

Наслідки негоди ліквідовували 57 осіб та 14 одиниць техніки обласних ДСНСників, закарпатці ж наразі підраховують завдані збитки. Загальні цифри фахівці повідомлять згодом.

Більше у відео УжІнформ:

Про Захід