На Закарпатті 19-річний українець спробував перебігти через кордон до Словаччини (Фото)

Опубліковано:

У пункті пропуску «Малі Селменці» прикордонники затримали 19-річного громадянина України, який вдався до «альтернативного» способу перетину держрубежу.

Прямуючи на вибуття з України, юнак дочекався завершення оформлення попередніх осіб, зайшов на територію пункту пропуску і раптово почав бігти у напрямку Словаччини. Він не зупинився у зоні митного контролю і намагався оминути прикордонний контроль, коли його затримав наряд.

Відчайдух не реагував на законні вимоги прикордонників, тож їм довелося застосувати щодо нього заходи фізичного впливу. Затриманий виявився громадянином України та назвався жителем міста Кропивницький.

“Спринтера” затримали в адміністративному порядку на термін до трьох діб з з метою складання процесуальних документів та з’ясування обставин справи.

Тепер йому доведеться відповідати перед законом одразу за три правопорушення: за порушення режиму в пунктах пропуску через державний кордон (ст.202КУпАП); за спробу незаконного перетину державного кордону України (ст.204-1 КУпАП); за злісну непокору законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Держприкордонслужби України (ст.185-10 КУпАП).

Рішення у двох останніх справах прийматиме суд.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Про Захід