На Закаратті судитимуть екс-голову селищної ради

Опубліковано:

Закарпатською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальни акт щодо колишнього голови селищної ради Мукачівського району за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, службовець, усупереч вимогам законодавства, підписав державний акт на право власності на земельну ділянку площею 9,3 га. Так земля, ринкова вартість якої становить 7,2 млн грн, вибула з комунальної власності. Після цього обвинувачений передав землю в іпотеку банківській установі і в подальшому припинив виконання умов договору купівлі-продажу. Службова недбалість голови селищної ради призвела до заподіяння шкоди і тяжких наслідків громадським інтересам.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області за процесуального керівнцтва обласної прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Про Захід