На Волині зловмисники викрали 30 тисяч гривень: їх знайшли за 20 хвилин (Фото)

Опубліковано:

І все це – завдяки оперативному повідомленню потерпілих на лінію 102. Однак цього взагалі можна було б уникнути, аби громадяни більш пильно ставились до зберігання своїх речей і майна.

Сьогодні, о 10.37 год., на лінію 102 надійшло повідомлення з села на Маневиччині: заявники повідомили, що невідома особа винесла з будинку кошти та ювелірні вироби. Зловмисниця проникла в будинок, який був відчиненим, і спокійно забрала ці речі. Всередині спав 9-річний хлопчик, який, прокинувшись, помітив, як жінка сідала в автомобіль зеленого кольору. Дитина сповістила про побачене дорослих, а ті – в поліцію.

Уже через 15 хвилин, за кілька кілометрів від місця злочину, наряд групи реагування патрульної поліції зупинив автомобіль, який був в орієнтуванні. Всередині перебувало четверо осіб, при одній з жінок виявили грошові кошти та ювелірні вироби.

Наразі транспортний засіб і, ймовірно, крадені речі вилучено.

За цим фактом відомості внесено в ЄРДР за ч. 3 ст. 185 Кримінального Кодексу України. Жінка, яка проникла в помешкання, буде затримана відповідно до ст. 208 КПК України, свою вину визнає.

Так, завдяки оперативному повідомленню громадян на лінію 102, поліцейські виявили причетних до крадіжки осіб менш, ніж за 20 хвилин. Тому ваше повідомлення до поліції про вчинення злочину чи правопорушення є дуже важливим!

При виявленні в населеному пункті сторонніх, незнайомих осіб потрібно сповістити в поліцію та передати їхні прикмети, описати транспортний засіб. Поліцейські перевірять вказану інформацію. У вище описаному випадку завдяки цьому порушників затримали за гарячими слідами.

Також в поліції рекомендують зачиняти двері, якщо дорослі йдуть з дому. Ключі від помешкання не можна класти під коврик чи на підвіконня, адже це дуже поширений сховок, про який потенційні зловмисники добре знають. 

Сектор комунікації поліції Волинської області

Про Захід