На Волині затримали контрабандистів

Опубліковано:

Державна прикордонна служба України ефективно захищає український кордон.
Чергових порушників, які найімовірніше причетні до контрабанди сигарет, затримали майже за 30 кілометрів від українсько-польського кордону.

Виявили операторів дрона у взаємодії зі співробітниками СБУ завдяки інформації оперативних підрозділів Волинського прикордонного загону.
На місце ймовірного запуску безпілотника вибула група реагування відділу прикордонної служби «Рівне». Прикордонники виявили розгорнутий «польовий пункт управління БПЛА». Зокрема, біля легкового автомобіля виявили двох чоловіків з ноутбуком з розгорнутою антеною. На екрані ноутбука була завантажена карта ділянки українсько-польського кордону. Поруч була пускова катапульта, запасні батареї для БПЛА та коробка з сигаретами. Неподалік правоохоронці знайшли саморобний дрон, який, за всіма ознаками, здійснив парашутне приземлення.

Про виявлений дрон прикордонники поінформували взаємодіючі підрозділи та польських колег. Наразі безпілотник передали у Любомльський райвідділ поліції. Обставини правопорушення з’ясовуються, вирішується питання щодо притягнення до відповідальності причетних до протиправної діяльності.

Прикордонники вживають всі необхідні заходи для недопущення незаконного переміщення товарів повітряним шляхом. Всього з початку року припинено більше 30 таких спроб та затримано 36 літальних апаратів.

Про Захід