Новини Західної України Соціум

На Волині з’явився новий вид сільського бізнесу – равликові ферми (Фото)

Вирощування равликів нині є доволі прибутковою справою. Конкуренціхї практично нема. Бізнес, правда, непростий, адже все практично потрібно вивчати «з нуля», інформує пресслужба Горохівська РДА.

Фермерське господарство «Солодон» знаходиться у селі Перемиль.  Засновник – Світлана Ніколайко, а керівник цього господарства є її син Олександр. Унікальне господарство в районі, а друге напевно в області, яке цього року розпочало займатися не якимись рідкісними сортами рослин, а вирощувати – равлики. Найбільш високобілковий, дієтичний продукт, який  за кордоном користується великим попитом.

Для вирощування равликів потрібні спеціальні умови. Це складна і кропітка праця, яка не припиняється весь рік. Адже  у травні молюсків висаджують у спеціальні піддони, де вони ростуть протягом 4-х місяців.

Для того аби вирости здоровими, молюскам необхідна спеціальна трава. Равлики «живуть» на спеціальних щитах, які захищають їх від палючих променів сонця. Молюски ж активні цілу ніч, а вдень вони зазвичай відпочивають.

Після того як молюсків зібрано, їх миють, правильно сушать і зберігають у холодильниках. Там вони сплять. Весною равлики пробуджуються і вони відкладають ікру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

84 − 76 =