На Волині судитимуть посадовців шахти, які заробляли на «відкатах»

Опубліковано:

Зловмисники систематично вимагали та отримували гроші від потенційних покупців вугілля. За це вони вносили недостовірні відомості до товарно-транспортних накладних про об’єми завантаженого кам’яного вугілля та показники рівня його зольності. Сума «відкату» становила 1000 грн. за кожну необліковану тонну.

Наприкінці липня минулого року оперативники управління стратегічних розслідувань у Волинській області з колегами-правоохоронцями затримали двох посадовців під час отримання ними чергової суми неправомірної вигоди в сумі 23 тис. грн.

Відомо, що загалом зловмисникам вдалося отримати понад 60 тис. грн. неправомірної вигоди. Наразі досудове розслідування завершене – його здійснювали слідчі обласного управління поліції за процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури. Згадане кримінальне провадження скероване до суду з обвинувальними актами щодо: *чотирьох посадовців шахти за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366, ч.4 ст.358 Кримінального кодексу України;* т.в.о. директора держпідприємства та головного інженера цього ж підрозділу за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Про Захід