На Волині «працював» тракторист-контрабандист (Фото)

Опубліковано:

Тракториста-контрабандиста, який під виглядом проведення сільськогосподарських робіт, пробирався до кордону з сигаретами, затримали учора біля державної межі з Польщею.

Спробу здійснення незаконної діяльності припинили в ході реалізації оперативної інформації правоохоронних органів Волинської області на ділянці відділення інспекторів прикордонної служби «Висоцьк» Волинського загону.
На відстані близько 300 метрів від державного кордону з Польщею охоронці кордону зупинили трактор «Т-25» з причепом під керуванням громадянина України. Під час перевірки військовослужбовці помітили у причепі зроблене подвійне днище. Як з’ясувалося, то був тайник з сигаретами у кількості 6 тисяч пачок. Окрім того, в сховку знаходився ще й надувний човен, який вже аж ніяк не вказує на наміри проведення польових робіт.

На місце було викликано представників Любомльського ВП ГУНП у Волинській області, які вилучили трактор, гумовий човен та тютюнові вироби. Стосовно водія складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.204-1 КУпАП та відпущено за місцем проживання. Також на адресу Нацполіції направлено повідомлення про виявлення кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.204 КК України.

Державний кордон

Про Захід