На Волині підсумували роботу органів соціальної та ветеранської політики за 2023 рік

Опубліковано:

Сьогодні відбулося розширене засідання колегії департаменту соціальної та ветеранської політики ОДА за підсумками роботи у минулому році та завданнями на 2024-ий рік.

Серед учасників зустрічі заступниця голови облдержадміністрації Мирослава Якимчук, директор департаменту соціальної та ветеранської політики ОДА Оксана Гобод та керівники підпорядкованих установ.

Найперше очільниця профільного департаменту окреслила основні напрямки роботи відомства у 2023 році. А саме: підтримка цивільного населення, робота з внутрішніми переселенцями, ветеранська політика та соціальні послуги в області.

Для підтримки цивільного населення області соціальними гарантіями у минулому році з державного бюджету виділено 2,8 млрд гривень. Таким чином забезпечили виплату понад 40 видів допомог і компенсацій. Зокрема:

• 38,1 тисяч сімей з дітьми та окремі категорії дітей одержали 908,2 млн грн.
• 7,8 тисяч малозабезпечених сімей отримали 551,8 млн грн.
• 39 дитячих будинків сімейного типу та 59 прийомних сімей отримали на розвиток сімейних форм виховання 42,2 млн грн.
• 17,6 тисяч осіб з інвалідністю з дитинства
та дітей з інвалідністю отримали 719,2 млн грн.
• 10,3 тисяч осіб, які не мають права на пенсію отримали 205,5 млн грн.
• 3,2 тисяч осіб, які проживають разом з особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу отримали 106 млн грн.
• 1,6 тисяч осіб одержали соціальні стипендії на 24,7 млн гривень.

Також додатково 31-ій людині (на 52 дитини) відшкодовано вартість послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» на 3,2 млн грн, 311 дітей оздоровлені коштами державного бюджету за путівками МДЦ «Артек», 1,3 тисяч волинян отримали «пакунки малюка», а 6,8 тисяч сімей забезпечили одноразовою виплатою замість «пакунка малюка».
«Державні програми соціальної підтримки для саме сімей з дітьми ми з вами виконали на сто відсотків», – додала Оксана Гобод.

Волинська ОВА

Про Захід