На Волині підсумували молодіжний проєкт «Помічник патрульного»

Опубліковано:

Студенти фахового технічного коледжу, які виявили бажання стати помічниками патрульних, завітали до патрульних. Це останній етап знайомства із службою поліцейських. Далі ж учасники проєкту ділитимуться знаннями та здобутим досвідом зі своїми однолітками, яким проводитимуть уроки.

Під час візиту, студенти оглянули службовий автомобіль роти тактико-оперативного реагування та дізналися, які спецзасоби використовують патрульні під час несення служби.

Окрім того, учні мали змогу поспілкуватися із керівником управління — Андрієм Крутнем та дізнатися, яким є кар’єрний ріст у лавах патрульної поліції і як проходить служба інспекторів. Й отримали відповіді на запитання, які їх цікавили.
На зустрічі також були присутні інші представники організаторів проєкту — а це Волинська обласна бібліотека для юнацтва.

Під час занять із підлітками, патрульні розповідали про важливість бути нетерпимими до правопорушень, насильства, булінгу, куди звертатися у екстрених випадках, розповідали про права та обов’язки громадян і поліції, обговорювали, як боротися із негативними соціальними явищами, розв’язувати конфлікти мирним шляхом та багато іншого.

Слухачі щиро дякували за те, що у місті існує такий проєкт і їх закладу випала можливість долучитися до нього. Окрім того, студенти підкреслили те, що під час зустрічей із патрульними, вони змогли розвіяти міфи про поліцію.

Зауважимо, що проєкт “Помічник патрульного” потрапив у ТОП-10 переможців конкурсу “Найкращі практики молодіжної роботи — 2020” в Україні.

Про Захід