На Волині медиків «швидкої» привітали з професійним днем

Опубліковано:

27 травня 2023 року українська екстренка відзначає своє професійне свято – День екстреної медичної допомоги.

Сьогодні ж начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко спільно з головою обласної ради Григорієм Недопадом привітали працівників Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з професійним святом та десятиріччям підприємства.

Окрім цього, керівники оглянули відкритий після капітальної реконструкції комплекс адміністративних приміщень.

Вітаючи колектив начальник ОВА відмітив, що волинська служба 103 – це люди, які вкладають у свою працю всі свої знання та свою душу, це ті, чия робота іноді виходить далеко за межі пункту базування.

«Наша екстренка – без сумніву потужна, і не припиняє розвиватись вже кілька років. Знаю, що це заслуга керівника та його колективу, тож перш за все дякую за вашу працю, – сказав Юрій Погуляйко. – Щоразу як приїжджаю – бачу зміни. Це і відремонтовані приміщення, оновлений автопарк, навчально-тренувальна база для підготовки спеціалістів та підвищення кваліфікації».

Тож за професіоналізм та досвід, за самовіддану працю у мирний час та щоденний героїзм у час війни Юрій Погуляйко вручив працівникам екстреної медичної допомоги почесні грамоти обласної державної адміністрації.

Відтак обласні відзнаки отримали:

Бранчук Микола Віталійович, завідувач відділення (лікар з медицини невідкладних станів) Володимирського відділення екстреної медичної допомоги;

Мельничук Алла В’ячеславівна, лікар з медицини невідкладних станів Луцького міського відділення екстреної медичної допомоги №2;

Махно Микола Васильович, лікар з медицини невідкладних станів відділу медицини катастроф;

Романюк Олександр Володимирович, фельдшер з медицини невідкладних стані відділу медицини катастроф;

Семешко Оксана Вікторівна, фельдшер з медицини невідкладних станів Луцького міського відділення екстреної медичної допомоги №2;

Калита Наталія Олексіївна, старший фельдшер з медицини невідкладних станів Володимирського відділення екстреної медичної допомоги.

Окрім цього спільно Юрій Погуляйко та голова облради Григорій Недопад вручили ключі від двох нових автомобілів швидкої допомоги. Нові санітарні автомобілі попрямують у Володимирське відділення екстреної медичної допомоги, пункти екстреної медичної допомоги смт Турійськ та смт Локачі.

Волинська ОВА

Про Захід