На Волині ексначальника відділення поліції підозрюють у заволодінні 800 тис грн, на Прикарпатті авто врізалося в дерево, на Львівщині виявили масове поховання воїнів УПА

Опубліковано:

На Волині колишньому начальнику одного з відділень Головного управління Національної поліції області про підозру  у заволодінні чужим майном, шляхом зловживання своїм службовим становищем,  вчиненому в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України). Слідство вважає, що у 2018 році посадовець складав та завіряв фіктивні документи про проведення суб’єктом господарювання сервісного технічного обслуговування та поточного ремонту службового автотранспорту, котрі фактично не здійснювалися, унаслідок чого  підприємиці (тещі чиновника) було безпідставно перераховано майже 800 тис грн бюджетних коштів, якими він і заволодів.

На Прикарпатті, між населеними пунктами с. Добровляни та с. Новиця, трапилася дорожньо-транспортна пригода. 26-річна водійка автомобіля “AUDI A6″ іноземної реєстрації не вибрала безпечної швидкості для руху, здійснила з’їзд на праву частину узбіччя та зіткнулася з деревом. Внаслідок ДТП водійка та 4-річний пасажир, отримали тілесні ушкодження.

На Львівщині за результатами пошуково-ексгумаційних досліджень фахівцями Меморіально-пошукового центру “Доля” виявлено масове поховання воїнів УПА поблизу с. Соколівка. Загалом було ексгумовано 16 останків, серед яких одна жінка. Більшість чоловіків загинули у молодому віці, в результаті вогнепальних ран, отриманих у бою. У кількох загиблих виявлено травми, завдані тупим предметом, які могли бути отримані незадовго до смерті, чи в момент смерті. За результатами антропологічних досліджень можна зробити висновок, що удари завдавали в голову та обличчя тупим предметом, чи прикладом гвинтівки. Як правило, таким чином поводились НКВДисти із затриманими, чи пораненими вояками. У кількох бійців знайдено дрібні особисті речі. Характер виявленого поховання свідчить, що тіла загиблих воїнів УПА забрали з поля бою й хаотично скинули в яму.

Про Захід