На Великоберезнянщині виявили двох іноземців, які незаконно перебувають на території України

Опубліковано:

Учора ввечері прикордонники відділу «Великий Березний» виявили двох громадян Молдови, які понад встановлений термін знаходилися на території нашої держави.

Інформація про рух підозрілих осіб надійшла у прикордонний підрозділ від співробітників оперативно-розшукового відділу. На пошуки невідомих вислали дільничного інспектора разом з оперативником та представником Нацполіції. Невдовзі на виїзді з населеного пункту Великий Березний прикордонний наряд виявив легковий автомобіль іноземної реєстрації, у якому перебували троє чоловіків. Вони мали закордонні паспорти громадян Молдови. Двоє іноземців, один з яких неповнолітній, значно перевищили дозволений термін перебування на території України.

Під час опитування встановлено, що усі троє проживають в Ужгороді з 2019 року. Щодо 25-річного молдованина було складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування на території України».

Справу передали у Державну міграційну службу. Неповнолітнього іноземця до відповідальності не притягали, зважаючи на зміни у законодавстві стосовно притягнення до адміністративної відповідальності неповнолітніх у період карантинних обмежень.

Пресслужба Чопського прикордонного загону

Про Захід