Події

На Ужгородщині виявлені численні факти незаконної порубки деревини

Начальнику Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства повідомлено про підозру.

За словами керівника обласного управління захисту економіки Андрія Іванківа, внаслідок його протиправної діяльності державі завдано 2,6 мільйони гривень збитків, повідомляє Управління захисту економіки в Закарпатській області ДЗЕ НП України.

Оперативниками Управління захисту економіки в Закарпатській області Нацполіції були виявлені численні факти незаконної порубки деревини на території природньо-заповідного фонду «Ужгородського лісового господарства».

Під час досудового розслідування було встановлено причетність до цього злочину посадовців обласного управління лісового та мисливського господарства. Так, керівник управління разом із своїм першим заступником та директором одного з місцевих лісових господарств, зловживаючи службовим становищем, допустили незаконні порубки деревини на території природньо-заповідного фонду.

«Начальник облуправління  незаконно підписав план проведення порубок лісів на території Ужгородського лісгоспу, а керівник лісового господарства, за попереднім погодженням з першим заступником начальника облуправління, безпідставно видав та погодив лісорубні квитки», – повідомив начальник Управління захисту економіки в Закарпатській області Нацполіції Андрій Іванків.

Згодом на підставі даних документів незаконно були проведені санітарні рубки. В наслідок протиправних дій посадових осіб державі було завдано 2,6 мільйони гривень збитків. Даний факт підтверджується висновком експертного дослідження.

Сьогодні, 11 липня, прокурор Закарпатської області повідомив про підозру начальнику Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства. Йому інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України.

Як зазначив Андрій Іванків, раніше за зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, про підозру було повідомлено першому заступникові начальника Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства та директору одного з місцевих лісових господарств.

Досудове розслідування триває.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 3 =