На Ужгородщині не буде газу, дитячому театру у Львові – 100 років, а на Франківщині стартував проєкт “Калуш читає”

Опубліковано:

Через ремонт на газорозподільчій станції “Геївці” газопостачання буде відсутніє у селах: Руські Геївці, Малі Геївці, Великі Геївці, Кінчеш, Часлівці, Сюрте, Цеглівка, Ратівці, Баранинці, Коритняни, Холмці, Руські Комарівці та Довге Поле.

Ремонтні роботи триватимуть кілька діб. Відновлення відбудеться після завершення запланованих ремонтних робіт та перевірки газової мережі на герметичність. У зв’язку з цим в АТ «Закарпатгаз» просять надавати безперешкодний доступ до об’єктів працівникам товариства для проведення робіт з відновлення газопостачання.Цьогоріч

Перший академічний український театр для дітей та юнацтва у Львові відзначає столітній ювілей. З цієї нагоди вчора, 13 червня, у театрі відбулись урочистості.

Привітав з такою визначною датою присутніх заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«Театр – це любов. Перевтілення і все, що ми бачимо на сцені, потрібно відчути. Для цього у театр потрібно ходити. Ваш театр – особливий, адже він для дітей та юнацтва. А культура – вагома складова виховання дітей та молоді, вона формує особистість. Я, як батько, вчу своїх дітей, що потрібно ходити в театр і вони точно будуть вашими постійними глядачами. Потрібно любити і шанувати культуру, в тому числі на державному рівні. Хочеться побажати, щоб все, що ви робите, приносило людям задоволення, щоб ви були потрібні, відчували свою вагу для глядача, міста, області, України»,-  зазначив він.

Також Іван Собко вручив державну нагороду – звання «Заслужений артист України» артистці театру Марії Самсоновій. «За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність», – йдеться в Указі Президента України Володимира Зеленського.

Вперше в Калуші стартував проєкт «Калуш читає». 13 червня відбулася подорож по країні Bookляндії «Весела котовасія», яку підготували працівники бібліотеки-філії для дітей.

Сьогодні –Всесвітній день боротьби з дитячою працею. А іменини святкують: Марта, Марфа, Максим, Наталя, Онисим, Яків, Никанор, Варлам, Роман, Василь, Ісак

Про Захід