На трасі “Долина-Хуст” укріплюють низові укоси доріг

Опубліковано:

На автодорозі Р-21 Долина – Хуст, що з’єднує Закарпаття із Івано-Франківською областю зводимо низові підпірні стінки з габіонів. Це сітчасті ящики, заповнені природним каменем. Такі споруди важливі у гірській місцевості, бо завдяки ним зміцнюються схили, де є загроза зсувів, а відтак дорожнє полотно уберігається від розмивання.

На Р-21, поблизу села Нижній Бистрий, уже збудували одну низову підпірну стінку у місці зсуву земляного полотна – 60 кубічних метрів. Неподалік, також будуємо ще одну низову конструкцію з габіонів – 148 кубометрів.

Плануєють зведення верхової підпірної стінки у селі Березово, об’ємом 150 кубічних метрів та двох монолітних підпірних стінок біля села Нижній Бистрий. Роботи будуть виконані за наявності фінансування.

На автодорозі Т–07-18 Нижні Ворота-Воловець-Міжгір’я, у селі Пилипець провели аварійно-відновлювальні роботи на місці руйнування існуючої кам’яної підпірної стінки. Там влаштували 30 кубометрову пломбу із габіонних ящиків. Відновили також металеве бар’єрне огородження та земляне полотно у місці проведення ремонтних робіт.

“Всі роботи проводяться в рамках експлуатаційного утримання, як аварійно-відновлювальні.
Працює підрядна організація «ПБС». Нагадуємо, наразі жодних капітальних ремонтів не проводимо. Дорожники зосереджені на безпеці руху та безперебійного проїзду автошляхами Закарпаття”, – інформує Служба автомобільних доріг у Закарпатській області.

Про Захід