На Тячівщині встановили прапор України, поблизу Львова – нова туристична локація, а на Волині збирають перший мед

Опубліковано:

На Лисій горі з тепер є прапор нашої держави. Місцеві кажуть: захід приурочили до державних свят та річниці першої письмової згадки про Бедевлю.

Поблизу Львова відкриють нову туристичну локацію – «Казкові поля» із тисячами лавандових кущів.

Про це інформує Amazing Ukraine

«У селі Стрілки Бібрської громади вже у суботу, 19 червня, відкриють «Казкові поля» – нову туристичну локацію Львівщини, прогулянкову місцину з плантацією квітів, зокрема одним із найбільших лавандових полів в Україні», – йдеться у повідомленні.

Лісові пасіки Волині – це окрема солодка історія зі своїми традиціями. У держлісгоспах області зараз – 2000 вуликів. Головне правило: якщо пасіка, то подалі від доріг. Можна – на території лісництва, ще краще – в глибині лісу. Такий мед, безперечно, має свої переваги. Він не містить «домішок цивілізації». Лише солодкий натуральний продукт, найвищої якості.

Лісові пасіки – екотренд лісової галузі Волині. Не новий. Бо солодкою справою тут займалися споконвіку. Але вдосконалений та розвинений. З виправданою претензійністю на затребуване медове теперішнє та майбутнє.

Сьогодні – Всесвітній день сміттяра, а іменини святкують: Георгій, Миколай, Микита, Юрій, Софія, Юліан, Митрофан, Марія, Марфа, Назар, Петро, Северин

Про Захід