На територію Мукачівської громади релокувались 56 підприємств

Опубліковано:

Деякі з них нещодавно відділи фахівці економіки Мукачівської міськради відвідали, зокрема це ТОВ «Аттекс Груп», яке перемістилося з Києва на початку війни. Підприємство займається пошиттям елементів військового одягу, корпоративного одягу класу люкс. Для виготовлення своїх виробів компанія використовує високоякісні тканини, матеріали та обладнання. Наразі на виробництві 9 працівників, запрошують до команди досвідчених фахівців.

Ще одне швейне виробництво релоковане до нас з Харкова — ФОП Штаєр Ю.М. Займаються виготовлення текстильної продукції, пошиттям постільної білизни, халатів з натурального шовку та інших тканин, піжамних комплекті тощо. Зараз на виробництві 5 працівників.

З міста Харкова також релоковане підприємство ТОВ «Сімкорд» — ІТ-компанія високого класу. Спеціалізуються на таких напрямках, як: модернізація електронної торгівлі, комп’ютерне програмування та виготовлення власних комплексних програмних продуктів та рішень. Хочуть на базі одного з навчальних закладів міста створити новий освітній напрямок, щоб навчати майбутніх айтішників програмуванню та електронним технологіям. Наразі до роботи в компанії залучено 57 спеціалістів, штат яких в майбутньому планується збільшити до 110 працівників.

Мукачівська міська рада

Про Захід