На Тернопільщині зафіксували 24 нових випадків коронавірусу

Опубліковано:

Лабораторіями Тернопільського обласного лабораторного центру станом на 20 квітня за результатами досліджень методом ПЛР у 414 випадках лабораторно підтверджений діагноз COVID-19. Про це повідомила головний санітарний лікар Тернопільської області Оксана Чайчук.

384 випадків виявлено серед дорослих, 30 — серед дітей.

В області зафіксовано 6 летальних випадків.

Видужало 34 особи (м. Тернопіль – 1, Козівський район – 1, Тернопільський район – 1, Кременецький район – 2, Монастириський район – 26, Заліщицький район – 3).

За попередню добу офіційно підтверджено 24 випадки зараження вірусом COVID-19.

Географія поширення нових випадків: м. Тернопіль (1 особа); Козівський район (1 особа); Шумський район (5 осіб); Борщівський район (1 особа); Кременецький район (13 осіб); Заліщицький район (1 особа); Бучацький район (2 особи).

До слова, на Тернопільщині у повній мірі вживаються всі необхідні заходи для запобігання занесення та поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Медичні працівники дотримуються чіткого алгоритму дій, затвердженого МОЗ України.

У той же час в області діють соціальні проекти, під час яких вразливі категорії населення отримують адресну допомогу. Серед них: акції «Кошик добра», «Підтримка родин», а також доставка продуктових наборів від «АТБ».

Всебічну підтримку також забезпечують й органи місцевого самоврядування. Для прикладу, на позачерговій сесії Теребовлянської міської ради прийнято «Програму імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних захворювань в тому числі корона вірусної хвороби (COVID-19) на території Теребовлянської міської ради на 2020 рік», на яку передбачено 1 млн грн з місцевого бюджету.
Вже придбані індивідуальні захисні засоби першої необхідності. Їх отримали працівники освіти, соціальної сфери, культури, комунальних підприємств. У відповідь на звернення керівників первинної медицини, районної лікарні, поліції та ДСНС частину цих засобів передано для їхніх працівників.

Громади області на постійній основі організовують транспортування медичних працівників до робочих місць.

Про Захід