На Тернопільщині виявили сказ

Опубліковано:

 У залі засідань Бережанської міської ради під головуванням заступника міського голови – голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Бережанської міської ради В. Бабича відбулось засідання з надзвичайної протиепізоотичної комісії, щодо оголошення села Баранівка неблагополучним пунктом по сказу. Про це повідомляє пресслужба ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Засідання відбулося за участю начальника Бережанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області А. Гудзиляка, в.о. начальника Бережанської районної лікарні ветмедицини В. Олійника, завідувача Бережанським відділом Тернопільської РДЛ Держпродспоживслужби Б. Яреми, начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління ГУ ДПСС в області  М.Я. Макар, представників галузі медицини, національної поліції, Бережанського міського комунального підприємства «Господар», представника державного лісового господарства та УТМР.

Під час засідання розроблено та затверджено план заходів з боротьби та профілактиці сказу в с. Баранівка. Причиною цьому став напад кота, який покусав свого власника. Під час карантинування тварина загинула.

Спеціалістами ветеринарної медицини було проведено відбір патматеріалу з наступним дослідженням на сказ. Діагноз підтверджений Тернопільською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби. Всім тваринам (собакам і котам) при подвірному обході буде проведено  щеплення проти сказу. Серед населення проводиться освітньо-роз’яснювальна робота щодо запобігання контакту з дикими тваринами у випадку їх появи  та небезпеки отримання покусів та інфікування.

ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області

Про Захід