На Тернопільщині розповіли як не стати жертвами торгівлі людьми

Опубліковано:

Як, втікаючи від війни, не стати жертвами торговців людьми обговорили 1 вересня представники українського проекту у міжнародній організації «Stop the Traffik» та працівники відділу міграційної поліції Головного управління Нацполіції в Тернопільській області.
Питання торгівлі людьми є актуальним та особливо загострилось під час воєнних дій. Багато українців серед яких переважно жінки та діти були вимушені виїхати в інші країни, де можуть потрапити у ризиковані ситуації.

Як розповіла керівник українського проекту у міжнародній організації «Stop the Traffik» Ілона Олексюк, торговці людьми використовують вразливий стан людей, котрі вимушено покинули рідний дім та намагаються облаштуватися закордоном. Постраждати можуть жінки, чоловіки та діти, незалежно від віку, освіти та соціального статусу. Саме тому робота поліцейських та громадськості є дуже важливою: вона допоможе запобігти таким злочинам, або ж врятувати людину.

Керівник відділу міграційної поліції Олександр Буняк у свою чергу зазначив, що люди часто бояться повідомлятти поліцейським, що стали об’єктом заробітку сучасних работорговців, тож відчутну допомогу тут можуть надати міжнародні та регіональні громадські організації. Розповів керівник і про вже задокументовані злочини торгівлі людьми, які пов’язані з війною.

Учасники зустрічі домовилися й надалі співпрацювати та посилити інформаційну кампанію, аби якомога більше людей довідалися про ризики та знали, як уникнути незаконного вербування та експлуатації.

© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/Informacziya/policzejski-ternopilshhini-zustrilisya-z-predstavnikami-mizhnarodnoji-organizacziji-Stop-the-Traffik/

Про Захід