На Тернопільщині продовжується реалізація житлових програм

Опубліковано:

Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву відновлено реалізацію програми кредитування внутрішньо переміщених осіб, спрямовану на забезпечення житлом громадян, які вимушено залишили свої домівки внаслідок конфлікту.

Відповідно до умов затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України у 2024 році визначено ще 600 родин внутрішньо переміщених осіб, які отримали можливість придбати житло на найбільш доступних в Україні умовах: у кредит терміном до 30 років за незмінною ставкою у 3% на рік і власним внеском від 6% вартості житла.

З кандидатів зареєстрованих у Тернопільській області переможцями стали троє сімей внутрішньо переміщених осіб.
За умовами обласної програми кредитування молодіжного житлового будівництва в Тернопільській області на 2023-2026 роки, минулого року було надано 2 пільгові кредити на суму понад 3 мільйони гривень для придбання двох квартир загальною площею 142,96 кв. метрів.

У 2024 році також передбачається надати 2 пільгових житлових кредити для молодих сімей та військовослужбовців за кошти обласного бюджету в обсязі 2 мільйони гривень.
Про умови кредитування для внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців та молодих сімей можна дізнатись: https://www.molod-kredit.gov.ua/

Про Захід