На Тернопільщині «працювали» шахраї

Опубліковано:

Факти шахрайств задокументували працівники поліції. Після спілкування з додзвонювачами з карткових рахунків краян зникали всі заощадження.

Одна з потерпілих розповіла правоохоронцям обставинам події: до неї зателефонував невідомий та представився співробітником фінустанови. Він зазначив, що в банківській системі відбувається перепис інформації й аби не відбулося автоматизоване блокування рахунку, необхідно зазначити персональні дані. Жінка зробила те що її попросили. Однак за деякий час вона отримала два сповіщення про списання заощаджень з поточного рахунку-4000 гривень та з кредитного-4700 гривень. Натомість інший заявник втратив майже 25500 гривень.

Відомості про події слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до ч.1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Аби не потрапити на гачок такого роду шахраїв, поліцейські радять бути уважними. Працівники банку не телефонують клієнтам, щоб дізнатися інформацію про пароль та особисті дані. У разі такої ситуації і коли названий працівник дзвонить зі звичайного номера мобільного телефону, завершуйте розмову і передзвоніть за номером банку.

Якщо ви все таки потрапили на гачок шахраїв, не зволікайте, телефонуйте на лінію «102».

Про Захід