На Тернопільщині готуються до опалювального сезону

Опубліковано:

Відбулось розширене засідання штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери та інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року, забезпечення сталого проходження опалювального сезону за участі територіальних громад області у режимі відеоконференції.

«Область повинна бути готова до опалювального періоду ресурсно, маємо розуміти скільки котелень на газу, яка потреба в паливі, скільки котелень/ паливних можливо ще перевести на інші види палива, крім газу», – зазначив заступник начальника обласної військової адміністрації Володимир Важинський.

Пріоритетними завданнями для територіальних громад є визначення потреби у дровах та деревній трісці; для підприємств житлово-комунальної сфери – створення особистих кабінетів на інформаційно-аналітичній платформі у сфері ЖКГ «Uneeds».

Структурні підрозділи ОВА, що координують роботу галузей, повинні визначитись щодо ключових установ та організацій, які повинні мати альтернативне опалення у випадку відсутності газу.

Про Захід