На Тернопільщині батькам загиблого Героя-прикордонника передали нагороду сина (Фото)

Опубліковано:

Відповідно до Указу Президента України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі капітана Івана ВОЛОЧІЯ нагороджено орденом «За мужність» III ступеня посмертно.

7 березня 2022 року підрозділ, яким керував Іван, вступив у бій проти колони рашистів, що намагалась просунутись углиб України на Харківщині. Прикордонники спільно з підрозділом ЗСУ завдали масований удар по загарбниках. Ворожі війська зазнали великих втрат та були зупинені. На жаль, під час запеклого бою командир мобільної групи прикордонників Іван Волочій отримав смертельне поранення унаслідок вибуху танкового снаряда окупантів.

У Заліщиках Тернопільської області начальник Західного регіонального управління Держприкордонслужби України генерал-майор Віктор Бабюк та командування 31 прикордонного загону зустрілись з батьками і родичами полеглого офіцера-прикордонника. Вони вручили їм заслужену нагороду та відвідали місце поховання.

«Пам’ять про Івана та його героїзм і самовідданість буде жити завжди» – зазначив у своїй промові Віктор Бабюк. Також, щирі слова підтримки висловив і міський голова Заліщиків Іван Дрозд. Зокрема подякував батькам загиблого героя за те, що виховали гідного сина та справжнього патріота України.

«Заліщицька громада завжди пам’ятатиме про подвиги наших героїв, поважатиме та надаватиме підтримку родинам загиблих» – наголосив очільник міста.

Західне регіональне управління ДПСУ

Про Захід