На Рівненщини забороняється використання БПЛА та легких літаків

Опубліковано:

Патрульна поліція Рівненської області наголошують, що на території Рівненській області забороняється використання БПЛА та легких літаків.

За порушення вказаних вимог громадян буде притягнено до відповідальності за ст. 109, ст.110, ст. 111, ст.113, ст. 114 Кримінального кодексу України.

Відповідальність у вигляді обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на строк від трьох до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі з конфіскацією майна або без такої.

Також, звертаємо увагу батьків на необхідність в проведенні відповідних роз’яснювальних бесід з дітьми про заборону використання цивільних БПЛА (дронів) у військовий час.

Вчинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, — тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, в розмірі від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Про Захід